Property 64792 photo 1
Property 64792 photo 2
Property 64792 photo 3
Property 64792 photo 4
Property 64792 photo 5
Property 64792 photo 6
Property 64792 photo 7
Property 64792 photo 8
Property 64792 photo 9
Property 64792 photo 10
Property 64792 photo 11
Property 64792 photo 12

Detalji

  • Broj soba: 3
  • Grejanje: dizel
  • Spratnost: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 1300 m
  • Udaljenost od aerodroma: 3 km

Sadržaj

  • Pristup
  • Duplo staklo
  • Nekretnine u odmaralištima

Opis

Na prodajumezoneta od 64 kv.m na Kritu. Mezoneta se sastoji od 2 sprata. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, WC. na prvom spratu se sastoji od 2 spavaće sobe. Mezoneta Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na grad.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, grejanje.

Za prodaju
342 000 € 2478 €/m²
  • Kod objekta 57226
  • Kvadratura 138 m²
  • Broj soba 5
Preporučujemo Za prodaju
399 000 € 1882 €/m²
  • Kod objekta 58339
  • Kvadratura 212 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
90 000 € 1500 €/m²
  • Kod objekta 59422
  • Kvadratura 60 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
160 000 € 1523 €/m²
  • Kod objekta 59561
  • Kvadratura 105 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
129 000 € 1357 €/m²
  • Kod objekta 61177
  • Kvadratura 95 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
91 000 € 1300 €/m²
  • Kod objekta 61295
  • Kvadratura 70 m²
  • Broj soba 3
Preporučujemo Za prodaju
549 000 € 3050 €/m²
  • Kod objekta 61712
  • Kvadratura 180 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
69 000 € 59 000 € 491 €/m²
  • Kod objekta 61951
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
110 000 € 1375 €/m²
  • Kod objekta 62162
  • Kvadratura 80 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
87 000 € 669 €/m²
  • Kod objekta 62277
  • Kvadratura 130 m²
  • Broj soba 6

Prijava za Newsletter