380 000 €
4872 €/m²
Property 64787 photo 1
Property 64787 photo 2
Property 64787 photo 3
Property 64787 photo 4
Property 64787 photo 5
Property 64787 photo 6
Property 64787 photo 7

Detalji

  • Godina izgradnje: 2025
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: pumpa za grejanje
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 1200 m
  • Udaljenost od aerodroma: 20 km

Sadržaj

  • Parking
  • Bazen
  • Ostava
  • Duplo staklo
  • Nekretnine u odmaralištima

Opis

Na prodaju1-sprata kuća od 78 kv.m na Atici. kuća 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, jedne trpezarija, 2 kupatila sa tuš kabinom, WC, ostava. Kuća Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na planinu.Poseduje i solarni bojler, klima uređaj, bazen, parking, baštu, travnjak, grejanje, ostavu.

Za prodaju
520 000 € 4333 €/m²
  • Kod objekta 6744
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
550 000 € 1608 €/m²
  • Kod objekta 7610
  • Kvadratura 342 m²
  • Broj soba 10
Za prodaju
450 000 € 4500 €/m²
  • Kod objekta 61660
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
365 000 € 2607 €/m²
  • Kod objekta 61796
  • Kvadratura 140 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
380 000 € 1583 €/m²
  • Kod objekta 62375
  • Kvadratura 240 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
450 000 € 2000 €/m²
  • Kod objekta 63276
  • Kvadratura 225 m²
  • Udaljenost od mora 1300 m
Za prodaju
380 000 € 4871 €/m²
  • Kod objekta 64787
  • Kvadratura 78 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
360 000 € 2647 €/m²
  • Kod objekta 65054
  • Kvadratura 136 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
398 000 € 370 000 € 1629 €/m²
  • Kod objekta 65277
  • Kvadratura 227 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
425 000 € 3171 €/m²
  • Kod objekta 65282
  • Kvadratura 134 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter