Prodaja - Kuća 185 m² na Atici

Grčka Ēpeiros Prefektura Ioannina
420 000 €
2270 €/m²
Property 4279 photo 1
Property 4279 photo 2
Property 4279 photo 3
Property 4279 photo 4
Property 4279 photo 5
Property 4279 photo 6
Property 4279 photo 7
Property 4279 photo 8
Property 4279 photo 9
  • Kod objekta 4279
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Kuća
  • Kvadratura 185 m²
  • Region Atika
  • Mesto Prefektura Ioannina (OMILjENO)
  • Broj soba 6

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Broj soba: 6
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 400 m
  • Udaljenost od grada: 1,5 km
  • Udaljenost od aerodroma: 20 km

Sadržaj

  • Parking

Opis

Na prodaju3-sprata kuća od 185 kv.m na Atici. na prizemlju se sastoji od jedne spavaće sobe, jedne kuhinje, kupatila sa tuš kabinom. na prvom spratu se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, dnevne sobe, kupatila sa tuš kabinom. na drugom sprat se sastoji od 3 spavaće sobe, kupatila sa tuš kabinom. Kuća Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, parking, roštilj.

Za prodaju
420 000 € 2270 €/m²
  • Kod objekta 4279
  • Kvadratura 185 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
365 000 € 335 000 € 1116 €/m²
  • Kod objekta 8117
  • Kvadratura 300 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 8118
  • Kvadratura 360 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
350 000 € 1029 €/m²
  • Kod objekta 13368
  • Kvadratura 340 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
370 000 € 3978 €/m²
  • Kod objekta 18058
  • Kvadratura 93 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
420 000 € 2545 €/m²
  • Kod objekta 19544
  • Kvadratura 165 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
360 000 € 1200 €/m²
  • Kod objekta 24057
  • Kvadratura 300 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
360 000 € 320 000 € 2133 €/m²
  • Kod objekta 60606
  • Kvadratura 150 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
365 000 € 2607 €/m²
  • Kod objekta 61796
  • Kvadratura 140 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
360 000 € 2647 €/m²
  • Kod objekta 65054
  • Kvadratura 136 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter