830 000 €
4069 €/m²
Property 64733 photo 1
Property 64733 photo 2
Property 64733 photo 3
Property 64733 photo 4
Property 64733 photo 5
Property 64733 photo 6
Property 64733 photo 7
Property 64733 photo 8
Property 64733 photo 9
Property 64733 photo 10
Property 64733 photo 11
Property 64733 photo 12
Property 64733 photo 13
Property 64733 photo 14
Property 64733 photo 15
Property 64733 photo 16
Property 64733 photo 17
Property 64733 photo 18
Property 64733 photo 19
Property 64733 photo 20
Property 64733 photo 21
Property 64733 photo 22
Property 64733 photo 23
Property 64733 photo 24
Property 64733 photo 25

Detalji

  • Godina izgradnje: 1997
  • Godina renoviranja: 2010
  • Broj soba: 6
  • Grejanje: dizel
  • Type of flooring: marble, tiles
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 42 km

Opis

Na prodaju 3-sprata vila od 204 kv.m na Atici. u suterenu se sastoji od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom, 2 ostava. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, jedne kuhinje. na prvom spratu se sastoji od 2 spavaće sobe, kupatila sa tuš kabinom. Vila Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more.Poseduje i solarni bojler, kamin, klima uređaj, tende, bazen, parking, baštu, travnjak, roštilj, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
1 050 000 € 700 000 € 2121 €/m²
  • Kod objekta 10879
  • Kvadratura 330 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
1 100 000 € 4400 €/m²
  • Kod objekta 18361
  • Kvadratura 250 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
1 000 000 € 1428 €/m²
  • Kod objekta 19908
  • Kvadratura 700 m²
  • Udaljenost od mora 16000 m
Za prodaju
1 200 000 € 3108 €/m²
  • Kod objekta 24980
  • Kvadratura 386 m²
  • Broj soba 9
Za prodaju
950 000 € 3166 €/m²
  • Kod objekta 26411
  • Kvadratura 300 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
800 000 € 3137 €/m²
  • Kod objekta 29453
  • Kvadratura 255 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
1 000 000 € 2173 €/m²
  • Kod objekta 29503
  • Kvadratura 460 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
735 000 € 520 000 € 1192 €/m²
  • Kod objekta 29748
  • Kvadratura 436 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 30753
  • Kvadratura 335 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
950 000 € 690 000 € 1500 €/m²
  • Kod objekta 31688
  • Kvadratura 460 m²
  • Broj soba 9

Prijava za Newsletter