1 400 000 €
8000 €/m²
Property 64729 photo 1
Property 64729 photo 2
Property 64729 photo 3
Property 64729 photo 4
Property 64729 photo 5
Property 64729 photo 6
Property 64729 photo 7
Property 64729 photo 8
Property 64729 photo 9
Property 64729 photo 10
Property 64729 photo 11
Property 64729 photo 12
Property 64729 photo 13
Property 64729 photo 14
Property 64729 photo 15
Property 64729 photo 16
Property 64729 photo 17
Property 64729 photo 18
Property 64729 photo 19
Property 64729 photo 20
Property 64729 photo 21
Property 64729 photo 22
Property 64729 photo 23
Property 64729 photo 24
Property 64729 photo 25
Property 64729 photo 26
Property 64729 photo 27
Property 64729 photo 28
Property 64729 photo 29
Property 64729 photo 30
Property 64729 photo 31
Property 64729 photo 32
Property 64729 photo 33
Property 64729 photo 34
Property 64729 photo 35
Property 64729 photo 36
Property 64729 photo 37
Property 64729 photo 38
Property 64729 photo 39
Property 64729 photo 40
Property 64729 photo 41
Property 64729 photo 42
Property 64729 photo 43
Property 64729 photo 44
Property 64729 photo 45
Property 64729 photo 46
Property 64729 photo 47
Property 64729 photo 48
Property 64729 photo 49
Property 64729 photo 50
Property 64729 photo 51
Property 64729 photo 52
Property 64729 photo 53
Property 64729 photo 54

Detalji

  • Godina izgradnje: 2024
  • Broj soba: 6
  • Grejanje: električno
  • Stanje: U izgradnji
  • Type of flooring: tiles
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 5
  • Udaljeno od mora: 310 m
  • Udaljenost od aerodroma: 24 km

Opis

Na prodaju 2-sprata vila od 175 kv.m na Atici. u suterenu se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila sa tuš kabinom. na prizemlju se sastoji od 3 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, 3 kupatila sa tuš kabinom, WC. Vila Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, kamin, klima uređaj, bazen, parking, baštu, travnjak, roštilj, garaža, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
1 200 000 € 3108 €/m²
  • Kod objekta 24980
  • Kvadratura 386 m²
  • Broj soba 9
Za prodaju
1 320 000 € 6285 €/m²
  • Kod objekta 30238
  • Kvadratura 210 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 30753
  • Kvadratura 335 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 350 000 € 1 250 000 € 2403 €/m²
  • Kod objekta 33692
  • Kvadratura 520 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
1 300 000 € 2888 €/m²
  • Kod objekta 35090
  • Kvadratura 450 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 500 000 € 5555 €/m²
  • Kod objekta 36126
  • Kvadratura 270 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
1 500 000 € 5000 €/m²
  • Kod objekta 36662
  • Kvadratura 300 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
1 600 000 € 5333 €/m²
  • Kod objekta 40429
  • Kvadratura 300 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 450 000 € 2735 €/m²
  • Kod objekta 60523
  • Kvadratura 530 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
1 500 000 € 2205 €/m²
  • Kod objekta 62096
  • Kvadratura 680 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m

Prijava za Newsletter