880 000 €
5867 €/m²
Property 64719 photo 1
Property 64719 photo 2
Property 64719 photo 3
Property 64719 photo 4
Property 64719 photo 5
Property 64719 photo 6
Property 64719 photo 7
Property 64719 photo 8
Property 64719 photo 9
Property 64719 photo 10
Property 64719 photo 11
Property 64719 photo 12
Property 64719 photo 13
Property 64719 photo 14
Property 64719 photo 15
Property 64719 photo 16
Property 64719 photo 17
Property 64719 photo 18
Property 64719 photo 19
Property 64719 photo 20
Property 64719 photo 21
Property 64719 photo 22
Property 64719 photo 23
Property 64719 photo 24
Property 64719 photo 25

Detalji

  • Godina izgradnje: 2005
  • Broj soba: 4
  • Grejanje: dizel
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 1350 m
  • Udaljenost od aerodroma: 24 km

Sadržaj

  • Parking
  • Podigni
  • Kamin
  • Ostava
  • Duplo staklo

Opis

Na prodajumezoneta od 150 kv.m u Atini. Mezoneta se sastoji od 2 sprata. na prvom spratu se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, jedne kuhinje, kupatila. na drugom sprat se sastoji od 3 spavaće sobe, kupatila. Mezoneta Je frontalno orijentisana Poseduje i solarni bojler, kamin, klima uređaj, parking, baštu, lift, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
880 000 € 5866 €/m²
  • Kod objekta 64719
  • Kvadratura 150 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
850 000 € 5902 €/m²
  • Kod objekta 64863
  • Kvadratura 144 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
765 000 € 5666 €/m²
  • Kod objekta 64866
  • Kvadratura 135 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
890 000 € 6137 €/m²
  • Kod objekta 64880
  • Kvadratura 145 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 120 000 € 7466 €/m²
  • Kod objekta 64956
  • Kvadratura 150 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
810 000 € 5062 €/m²
  • Kod objekta 64965
  • Kvadratura 160 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
860 000 € 5931 €/m²
  • Kod objekta 65063
  • Kvadratura 145 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 150 000 € 7278 €/m²
  • Kod objekta 65134
  • Kvadratura 158 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
940 000 € 6225 €/m²
  • Kod objekta 65137
  • Kvadratura 151 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
925 000 € 9250 €/m²
  • Kod objekta 65226
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter