Prodaja - Mezoneta 275 m² u Atini

Grčka Atika Atina - Sever Kifissia
580 000 €
2109 €/m²
Property 11444 photo 1
Property 11444 photo 2
Property 11444 photo 3
Property 11444 photo 4
Property 11444 photo 5
Property 11444 photo 6
Property 11444 photo 7
Property 11444 photo 8
Property 11444 photo 9
Property 11444 photo 10
Property 11444 photo 11

Detalji

  • Spratnost: 5
  • Godina izgradnje: 2011
  • Broj soba: 5
  • Spratnost: 5
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 5
  • Udaljeno od mora: 16000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 16 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Kamin
  • Garaža

Opis

Na prodajumezoneta od 275 kv.m u Atini. Mezoneta se sastoji od 5 sprata. u suterenu se sastoji od jedne spavaće sobe, kupatila. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe, jedne kuhinje, WC. na prvom spratu se sastoji od jedne spavaće sobe, kupatila, kupatila sa tuš kabinom. na drugom sprat se sastoji od jedne spavaće sobe. na trećem spratu se sastoji od jedne spavaće sobe, kupatila sa tuš kabinom. Mezoneta Je frontalno orijentisana Poseduje i nameštaj, kamin, tende, roštilj, lift, garaža, grejanje, alarm.

Za prodaju
620 000 € 5123 €/m²
  • Kod objekta 64294
  • Kvadratura 121 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
850 000 € 5629 €/m²
  • Kod objekta 64672
  • Kvadratura 151 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
850 000 € 5902 €/m²
  • Kod objekta 64863
  • Kvadratura 144 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
765 000 € 5666 €/m²
  • Kod objekta 64866
  • Kvadratura 135 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
810 000 € 5062 €/m²
  • Kod objekta 64965
  • Kvadratura 160 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
590 000 € 5514 €/m²
  • Kod objekta 65060
  • Kvadratura 107 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
860 000 € 5931 €/m²
  • Kod objekta 65063
  • Kvadratura 145 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
550 000 € 5000 €/m²
  • Kod objekta 65140
  • Kvadratura 110 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
600 000 € 6250 €/m²
  • Kod objekta 65141
  • Kvadratura 96 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
660 000 € 7252 €/m²
  • Kod objekta 65142
  • Kvadratura 91 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter