400 000 €
2740 €/m²
Property 64718 photo 1
Property 64718 photo 2
Property 64718 photo 3
Property 64718 photo 4
Property 64718 photo 5
Property 64718 photo 6
Property 64718 photo 7
Property 64718 photo 8
Property 64718 photo 9
Property 64718 photo 10
Property 64718 photo 11
Property 64718 photo 12
Property 64718 photo 13
Property 64718 photo 14
Property 64718 photo 15
Property 64718 photo 16
Property 64718 photo 17
Property 64718 photo 18
Property 64718 photo 19
Property 64718 photo 20
Property 64718 photo 21
Property 64718 photo 22
Property 64718 photo 23
Property 64718 photo 24
Property 64718 photo 25
Property 64718 photo 26
Property 64718 photo 27
Property 64718 photo 28
Property 64718 photo 29
Property 64718 photo 30
Property 64718 photo 31
Property 64718 photo 32
Property 64718 photo 33
Property 64718 photo 34
Property 64718 photo 35
Property 64718 photo 36
Property 64718 photo 37
Property 64718 photo 38
Property 64718 photo 39
Property 64718 photo 40
Property 64718 photo 41
Property 64718 photo 42

Detalji

  • Godina izgradnje: 2007
  • Broj soba: 4
  • Grejanje: dizel
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 3600 m
  • Udaljenost od aerodroma: 5 km

Sadržaj

  • Parking
  • Kamin
  • Ostava
  • Garaža

Opis

Na prodajumezoneta od 146 kv.m na Krfu. Mezoneta se sastoji od 2 sprata. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, kupatila. Mezoneta Je Raspored enterijer. Poseduje i kamin, klima uređaj, parking, baštu, travnjak, garaža, grejanje, ostavu.

Za prodaju
435 000 € 3107 €/m²
  • Kod objekta 9538
  • Kvadratura 140 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
410 000 € 5694 €/m²
  • Kod objekta 38211
  • Kvadratura 72 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
450 000 € 2432 €/m²
  • Kod objekta 40037
  • Kvadratura 185 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
400 000 € 2285 €/m²
  • Kod objekta 52673
  • Kvadratura 175 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
400 000 € 2739 €/m²
  • Kod objekta 64718
  • Kvadratura 146 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
370 000 € 3700 €/m²
  • Kod objekta 65395
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
435 000 € 3625 €/m²
  • Kod objekta 66006
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter