Prodaja - Zemljište 3300 m² na Sitoniji (Halkidiki)

Grčka Makedonija Halkidiki Sitonija Sikia
65 000 €
19 €/m²
Property 64712 photo 1

Detalji

  • Udaljeno od mora: 1800 m
  • Udaljenost od aerodroma: 137 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 3300 kv.m. na Sitoniji (Halkidiki).То је ван плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Nekretnina nudi lep pogled na planinu, na šumu.

Za prodaju
70 000 € 53 €/m²
  • Kod objekta 28940
  • Kvadratura 1300 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
70 000 € 140 €/m²
  • Kod objekta 29621
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
80 000 € 66 €/m²
  • Kod objekta 30550
  • Kvadratura 1200 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
60 000 € 234 €/m²
  • Kod objekta 30551
  • Kvadratura 256 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
90 000 € 180 €/m²
  • Kod objekta 30939
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
55 000 € 10 €/m²
  • Kod objekta 33167
  • Kvadratura 5300 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
80 000 € 30 €/m²
  • Kod objekta 33302
  • Kvadratura 2610 m²
  • Udaljenost od mora 2600 m
Za prodaju
60 000 € 50 000 € 181 €/m²
  • Kod objekta 33313
  • Kvadratura 276 m²
  • Udaljenost od mora 6500 m
Za prodaju
64 000 € 128 €/m²
  • Kod objekta 33813
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
58 000 € 5 €/m²
  • Kod objekta 35610
  • Kvadratura 10000 m²
  • Udaljenost od mora 35000 m

Prijava za Newsletter