Property 64708 photo 1
Property 64708 photo 2
Property 64708 photo 3
Property 64708 photo 4
Property 64708 photo 5
Property 64708 photo 6
Property 64708 photo 7
Property 64708 photo 8
Property 64708 photo 9
Property 64708 photo 10
Property 64708 photo 11
Property 64708 photo 12
Property 64708 photo 13
Property 64708 photo 14
Property 64708 photo 15
Property 64708 photo 16
Property 64708 photo 17
Property 64708 photo 18
Property 64708 photo 19
Property 64708 photo 20
Property 64708 photo 21
Property 64708 photo 22
Property 64708 photo 23
Property 64708 photo 24
Property 64708 photo 25
Property 64708 photo 26
Property 64708 photo 27
Property 64708 photo 28
Property 64708 photo 29
Property 64708 photo 30

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Godina izgradnje: 2017
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: električno
  • Energy Class: U toku je izdavanje sertifikata energetske efikasnosti
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 3200 m
  • Udaljenost od grada: 1 km
  • Udaljenost od aerodroma: 22 km

Opis

Na prodaju 2-sprata vila od 104 kv.m na Kritu. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, WC. na prvom spratu se sastoji od 2 spavaće sobe, kupatila sa tuš kabinom. Vila Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na šumu.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, bazen, parking, baštu, grejanje, ostavu.

Slične ponude

Preporučujemo Za prodaju
425 000 € 4619 €/m²
  • Kod objekta 61596
  • Kvadratura 92 m²
  • Broj soba 3
Preporučujemo Za prodaju
414 000 € 3696 €/m²
  • Kod objekta 61601
  • Kvadratura 112 m²
  • Broj soba 4
Preporučujemo Za prodaju
585 000 € 3588 €/m²
  • Kod objekta 61602
  • Kvadratura 163 m²
  • Broj soba 5
Preporučujemo Za prodaju
499 000 € 3615 €/m²
  • Kod objekta 61603
  • Kvadratura 138 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
540 000 € 4909 €/m²
  • Kod objekta 61671
  • Kvadratura 110 m²
  • Broj soba 3
Ekskluzivni Za prodaju
389 000 € 4862 €/m²
  • Kod objekta 62749
  • Kvadratura 80 m²
  • Broj soba 3
Preporučujemo Za prodaju
599 000 € 4131 €/m²
  • Kod objekta 63916
  • Kvadratura 145 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
495 000 € 2877 €/m²
  • Kod objekta 64164
  • Kvadratura 172 m²
  • Broj soba 6
Preporučujemo Za prodaju
449 000 € 4317 €/m²
  • Kod objekta 64708
  • Kvadratura 104 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter