Prodaja - Stan 58 m² na Sitoniji (Halkidiki)

Grčka Makedonija Halkidiki Poligiros Metamorfosi
195 000 €
3362 €/m²
Property 64655 photo 1
Property 64655 photo 2
Property 64655 photo 3
Property 64655 photo 4
Property 64655 photo 5
Property 64655 photo 6
Property 64655 photo 7
Property 64655 photo 8

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Godina izgradnje: 1978
  • Broj soba: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 30 m
  • Udaljenost od grada: 1 km
  • Udaljenost od aerodroma: 78 km

Sadržaj

  • Parking
  • Nekretnine u odmaralištima
  • Potrebna adaptacija

Opis

Na prodaju stan od 58 kv.m na Sitoniji (Halkidiki). Stan se nalazi na prvom spratu i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na more.Poseduje i parking, baštu.

Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 54742
  • Kvadratura 57 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
185 000 € 4404 €/m²
  • Kod objekta 66056
  • Kvadratura 42 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
215 000 € 4134 €/m²
  • Kod objekta 63966
  • Kvadratura 52 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
190 000 € 3064 €/m²
  • Kod objekta 65650
  • Kvadratura 62 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
195 000 € 4431 €/m²
  • Kod objekta 66054
  • Kvadratura 44 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
250 000 € 2083 €/m²
  • Kod objekta 49029
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
255 000 € 4636 €/m²
  • Kod objekta 51240
  • Kvadratura 55 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
260 000 € 2407 €/m²
  • Kod objekta 59907
  • Kvadratura 108 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter