Property 64275 photo 1
Property 64275 photo 2
Property 64275 photo 3

Detalji

  • Spratnost: 8
  • Godina izgradnje: 2027
  • Broj soba: 2
  • Grejanje: gas
  • Stanje: U izgradnji
  • Energy Class: A+
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 800 m
  • Udaljenost od aerodroma: 20 km

Sadržaj

  • Parking
  • Podigni
  • Pristup
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 58 kv.m u Solunu. Stan se nalazi na drugom sprat i sastoji se od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je Raspored enterijer. Poseduje i parking, lift, grejanje.

Za prodaju
170 000 € 3269 €/m²
  • Kod objekta 64870
  • Kvadratura 52 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
210 000 € 1750 €/m²
  • Kod objekta 64883
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
158 000 € 2051 €/m²
  • Kod objekta 64912
  • Kvadratura 77 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
207 000 € 3450 €/m²
  • Kod objekta 64947
  • Kvadratura 60 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
235 000 € 3405 €/m²
  • Kod objekta 64951
  • Kvadratura 69 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
250 000 € 3623 €/m²
  • Kod objekta 64952
  • Kvadratura 69 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
245 000 € 3602 €/m²
  • Kod objekta 65002
  • Kvadratura 68 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
250 000 € 3676 €/m²
  • Kod objekta 65003
  • Kvadratura 68 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
265 000 € 3840 €/m²
  • Kod objekta 65005
  • Kvadratura 69 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
160 000 € 2285 €/m²
  • Kod objekta 65023
  • Kvadratura 70 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter