Property 64272 photo 1
Property 64272 photo 2
Property 64272 photo 3

Detalji

  • Spratnost: 8
  • Godina izgradnje: 2027
  • Broj soba: 2
  • Grejanje: gas
  • Stanje: U izgradnji
  • Energy Class: A+
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 800 m
  • Udaljenost od aerodroma: 20 km

Sadržaj

  • Parking
  • Podigni
  • Pristup
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 52 kv.m u Solunu. Stan se nalazi na drugom sprat i sastoji se od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je Raspored enterijer. Poseduje i parking, lift, grejanje.

Za prodaju
165 000 € 154 000 € 3019 €/m²
  • Kod objekta 61925
  • Kvadratura 51 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
173 000 € 4552 €/m²
  • Kod objekta 62011
  • Kvadratura 38 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
160 000 € 2133 €/m²
  • Kod objekta 62347
  • Kvadratura 75 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
160 000 € 155 000 € 2066 €/m²
  • Kod objekta 62770
  • Kvadratura 75 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
165 000 € 2357 €/m²
  • Kod objekta 63831
  • Kvadratura 70 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
175 000 € 4487 €/m²
  • Kod objekta 63918
  • Kvadratura 39 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
175 000 € 4729 €/m²
  • Kod objekta 63921
  • Kvadratura 37 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
175 000 € 168 000 € 3428 €/m²
  • Kod objekta 64040
  • Kvadratura 49 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
165 000 € 3055 €/m²
  • Kod objekta 64267
  • Kvadratura 54 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
165 000 € 3173 €/m²
  • Kod objekta 64272
  • Kvadratura 52 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter