Property 64264 photo 1
Property 64264 photo 2
Property 64264 photo 3

Detalji

  • Spratnost: 8
  • Godina izgradnje: 2027
  • Broj soba: 2
  • Grejanje: gas
  • Stanje: U izgradnji
  • Energy Class: A+
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 800 m
  • Udaljenost od aerodroma: 20 km

Sadržaj

  • Parking
  • Podigni
  • Pristup
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 58 kv.m u Solunu. Stan se nalazi na prvom spratu i sastoji se od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je Raspored enterijer. Poseduje i parking, lift, grejanje.

Za prodaju
215 000 € 3257 €/m²
  • Kod objekta 62892
  • Kvadratura 66 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
220 000 € 4000 €/m²
  • Kod objekta 62913
  • Kvadratura 55 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 63233
  • Kvadratura 90 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
285 000 € 3653 €/m²
  • Kod objekta 63264
  • Kvadratura 78 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
165 000 € 2357 €/m²
  • Kod objekta 63831
  • Kvadratura 70 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
285 000 € 275 000 € 3437 €/m²
  • Kod objekta 63865
  • Kvadratura 80 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
250 000 € 4629 €/m²
  • Kod objekta 63905
  • Kvadratura 54 m²
  • Udaljenost od mora 800 m
Za prodaju
177 000 € 1770 €/m²
  • Kod objekta 63906
  • Kvadratura 100 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
175 000 € 4487 €/m²
  • Kod objekta 63918
  • Kvadratura 39 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
195 000 € 4333 €/m²
  • Kod objekta 63919
  • Kvadratura 45 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter