Property 64262 photo 1
Property 64262 photo 2
Property 64262 photo 3

Detalji

  • Spratnost: 8
  • Godina izgradnje: 2027
  • Broj soba: 2
  • Grejanje: gas
  • Stanje: U izgradnji
  • Energy Class: A+
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 800 m
  • Udaljenost od aerodroma: 20 km

Sadržaj

  • Parking
  • Podigni
  • Pristup
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 63 kv.m u Solunu. Stan se nalazi na prvom spratu i sastoji se od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je Raspored enterijer. Poseduje i parking, lift, grejanje.

Za prodaju
176 000 € 2120 €/m²
  • Kod objekta 8353
  • Kvadratura 83 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
176 000 € 2022 €/m²
  • Kod objekta 59872
  • Kvadratura 87 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
179 000 € 2057 €/m²
  • Kod objekta 59874
  • Kvadratura 87 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
177 000 € 1770 €/m²
  • Kod objekta 63906
  • Kvadratura 100 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
175 000 € 2966 €/m²
  • Kod objekta 64755
  • Kvadratura 59 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
175 000 € 3301 €/m²
  • Kod objekta 65289
  • Kvadratura 53 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
175 000 € 3365 €/m²
  • Kod objekta 65290
  • Kvadratura 52 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
175 000 € 2916 €/m²
  • Kod objekta 65986
  • Kvadratura 60 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
175 000 € 4166 €/m²
  • Kod objekta 66030
  • Kvadratura 42 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
178 000 € 4450 €/m²
  • Kod objekta 66033
  • Kvadratura 40 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter