115 000 €
1369 €/m²
Property 64249 photo 1
Property 64249 photo 2
Property 64249 photo 3
Property 64249 photo 4
Property 64249 photo 5
Property 64249 photo 6
Property 64249 photo 7
Property 64249 photo 8
Property 64249 photo 9
Property 64249 photo 10
Property 64249 photo 11
Property 64249 photo 12
Property 64249 photo 13
Property 64249 photo 14
Property 64249 photo 15
Property 64249 photo 16
Property 64249 photo 17
Property 64249 photo 18
Property 64249 photo 19
Property 64249 photo 20
Property 64249 photo 21
Property 64249 photo 22
Property 64249 photo 23
Property 64249 photo 24
Property 64249 photo 25
Property 64249 photo 26
Property 64249 photo 27
Property 64249 photo 28

Detalji

  • Godina izgradnje: 1963
  • Godina renoviranja: 2024
  • Broj soba: 3
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 1900 m
  • Udaljenost od aerodroma: 33 km

Sadržaj

  • Ostava

Opis

Na prodajumezoneta od 84 kv.m na Krfu. Mezoneta se sastoji od 2 sprata. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila sa tuš kabinom. na prvom spratu se sastoji od 2 spavaće sobe. Mezoneta Je dvostrano orijentisan Poseduje i ostavu.

Za prodaju
130 000 € 120 000 € 1237 €/m²
  • Kod objekta 22810
  • Kvadratura 97 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
150 000 € 1764 €/m²
  • Kod objekta 42146
  • Kvadratura 85 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 47411
  • Kvadratura 150 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
110 000 € 1037 €/m²
  • Kod objekta 50746
  • Kvadratura 106 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
140 000 € 1129 €/m²
  • Kod objekta 51414
  • Kvadratura 124 m²
  • Udaljenost od mora 1300 m
Za prodaju
110 000 € 1392 €/m²
  • Kod objekta 56011
  • Kvadratura 79 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
130 000 € 928 €/m²
  • Kod objekta 61457
  • Kvadratura 140 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
115 000 € 1369 €/m²
  • Kod objekta 64249
  • Kvadratura 84 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
120 000 € 1188 €/m²
  • Kod objekta 64964
  • Kvadratura 101 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
149 000 € 1201 €/m²
  • Kod objekta 65014
  • Kvadratura 124 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m

Prijava za Newsletter