2 350 000 €
7581 €/m²
Property 64246 photo 1
Property 64246 photo 2
Property 64246 photo 3
Property 64246 photo 4
Property 64246 photo 5
Property 64246 photo 6
Property 64246 photo 7
Property 64246 photo 8

Detalji

  • Godina izgradnje: 2025
  • Broj soba: 7
  • Grejanje: električno
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 5
  • Udaljeno od mora: 500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 20 km

Opis

Na prodajumezoneta od 310 kv.m u Atini. Mezoneta se sastoji od 3 sprata. u suterenu se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe, kupatila sa tuš kabinom. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, dnevne sobe, jedne kuhinje, WC. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, 3 kupatila sa tuš kabinom. Mezoneta Je frontalno orijentisana Poseduje i klima uređaj, bazen, baštu, travnjak, garaža, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
2 800 000 € 7567 €/m²
  • Kod objekta 31680
  • Kvadratura 370 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
3 045 000 € 10684 €/m²
  • Kod objekta 56255
  • Kvadratura 285 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
3 000 000 € 9375 €/m²
  • Kod objekta 56532
  • Kvadratura 320 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
2 500 000 € 7886 €/m²
  • Kod objekta 57072
  • Kvadratura 317 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
2 310 000 € 11105 €/m²
  • Kod objekta 58379
  • Kvadratura 208 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
2 310 000 € 11379 €/m²
  • Kod objekta 58380
  • Kvadratura 203 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
2 950 000 € 11523 €/m²
  • Kod objekta 58418
  • Kvadratura 256 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
2 590 000 € 11990 €/m²
  • Kod objekta 58419
  • Kvadratura 216 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 900 000 € 1 500 000 € 6666 €/m²
  • Kod objekta 60871
  • Kvadratura 225 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
2 550 000 € 10493 €/m²
  • Kod objekta 63861
  • Kvadratura 243 m²
  • Broj soba 6

Prijava za Newsletter