180 000 €
2400 €/m²
Property 64237 photo 1
Property 64237 photo 2
Property 64237 photo 3
Property 64237 photo 4
Property 64237 photo 5
Property 64237 photo 6
Property 64237 photo 7
Property 64237 photo 8
Property 64237 photo 9

Detalji

  • Spratnost: 4
  • Godina izgradnje: 1965
  • Godina renoviranja: 2025
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: gas
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 800 m
  • Udaljenost od aerodroma: 15 km

Sadržaj

  • Pristup
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 75 kv.m u Solunu. Stan se nalazi na 4. spratu i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je Raspored enterijer. Poseduje i tende, grejanje. Zgrada bez lifta.

Za prodaju
175 000 € 3301 €/m²
  • Kod objekta 65289
  • Kvadratura 53 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
175 000 € 3365 €/m²
  • Kod objekta 65290
  • Kvadratura 52 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
205 000 € 3534 €/m²
  • Kod objekta 65291
  • Kvadratura 58 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
230 000 € 3770 €/m²
  • Kod objekta 65294
  • Kvadratura 61 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
215 000 € 3706 €/m²
  • Kod objekta 65295
  • Kvadratura 58 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
225 000 € 3688 €/m²
  • Kod objekta 65296
  • Kvadratura 61 m²
  • Broj soba 2
Preporučujemo Za prodaju
172 000 € 4914 €/m²
  • Kod objekta 65331
  • Kvadratura 35 m²
  • Broj soba 2
Preporučujemo Za prodaju
190 000 € 2714 €/m²
  • Kod objekta 65433
  • Kvadratura 70 m²
  • Broj soba 3
Preporučujemo Za prodaju
260 000 € 2888 €/m²
  • Kod objekta 65434
  • Kvadratura 90 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
155 000 € 1550 €/m²
  • Kod objekta 65510
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter