1 200 000 €
3000 €/m²
Property 64231 photo 1
Property 64231 photo 2
Property 64231 photo 3
Property 64231 photo 4
Property 64231 photo 5
Property 64231 photo 6
Property 64231 photo 7
Property 64231 photo 8
Property 64231 photo 9
Property 64231 photo 10
Property 64231 photo 11
Property 64231 photo 12
Property 64231 photo 13
Property 64231 photo 14
Property 64231 photo 15
Property 64231 photo 16
Property 64231 photo 17
Property 64231 photo 18
Property 64231 photo 19
Property 64231 photo 20
Property 64231 photo 21
Property 64231 photo 22

Detalji

  • Godina izgradnje: 1991
  • Godina renoviranja: 2012
  • Broj soba: 7
  • Grejanje: dizel
  • Type of flooring: tiles
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 5
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 6
  • Udaljeno od mora: 300 m
  • Udaljenost od aerodroma: 36 km

Opis

Na prodaju3-sprata kuća od 400 kv.m na Atici. u suterenu se sastoji od 2 spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, jedne trpezarija, 2 kupatila. Semi-first floor se sastoji od dnevne sobe, jedne kuhinje, jedne trpezarija, kupatila, WC. na prvom spratu se sastoji od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, 2 kupatila. Kuća Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na šumu.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, kamin, klima uređaj, tende, parking, baštu, travnjak, roštilj, lift, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
1 000 000 € 3448 €/m²
  • Kod objekta 28611
  • Kvadratura 290 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
1 000 000 € 990 000 € 1980 €/m²
  • Kod objekta 29137
  • Kvadratura 500 m²
  • Broj soba 11
Za prodaju
1 000 000 € 8333 €/m²
  • Kod objekta 29767
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 000 000 € 2941 €/m²
  • Kod objekta 30360
  • Kvadratura 340 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
1 750 000 € 4375 €/m²
  • Kod objekta 30575
  • Kvadratura 400 m²
  • Broj soba 9
Za prodaju
975 000 € 2437 €/m²
  • Kod objekta 30734
  • Kvadratura 400 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
1 200 000 € 3000 €/m²
  • Kod objekta 30736
  • Kvadratura 400 m²
  • Udaljenost od mora 5 m
Za prodaju
1 500 000 € 2500 €/m²
  • Kod objekta 34925
  • Kvadratura 600 m²
  • Broj soba 10
Za prodaju
1 250 000 € 2500 €/m²
  • Kod objekta 39060
  • Kvadratura 500 m²
  • Broj soba 9
Za prodaju
1 600 000 € 3404 €/m²
  • Kod objekta 43921
  • Kvadratura 470 m²
  • Broj soba 7

Prijava za Newsletter