125 000 €
2232 €/m²
Property 63713 photo 1
Property 63713 photo 2
Property 63713 photo 3
Property 63713 photo 4
Property 63713 photo 5
Property 63713 photo 6
Property 63713 photo 7

Detalji

  • Godina izgradnje: 2025
  • Broj soba: 2
  • Grejanje: pumpa za grejanje
  • Stanje: U izgradnji
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 1300 m
  • Udaljenost od aerodroma: 50 km

Opis

Na prodaju stan od 56 kv.m na Halkidikiju. Stan se nalazi na prizemlju i sastoji se od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na grad.Poseduje i solarni bojler, klima uređaj, tende, grejanje.

Za prodaju
145 000 € 3085 €/m²
  • Kod objekta 59028
  • Kvadratura 47 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
145 000 € 2959 €/m²
  • Kod objekta 59026
  • Kvadratura 49 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
130 000 € 3513 €/m²
  • Kod objekta 44558
  • Kvadratura 37 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
135 000 € 2700 €/m²
  • Kod objekta 44557
  • Kvadratura 50 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
180 000 € 2812 €/m²
  • Kod objekta 59018
  • Kvadratura 64 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
125 000 € 2083 €/m²
  • Kod objekta 62423
  • Kvadratura 60 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
135 000 € 2327 €/m²
  • Kod objekta 63715
  • Kvadratura 58 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
185 000 € 3189 €/m²
  • Kod objekta 63383
  • Kvadratura 58 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
155 000 € 3690 €/m²
  • Kod objekta 37171
  • Kvadratura 42 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
180 000 € 1384 €/m²
  • Kod objekta 8006
  • Kvadratura 130 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter