Prodaja - Zemljište 4000 m² na Sitoniji (Halkidiki)

Grčka Makedonija Halkidiki Sitonija Vourvourou
1 050 000 €
262 €/m²
Property 63658 photo 1

Detalji

  • Udaljeno od mora: 20 m
  • Udaljenost od aerodroma: 101 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 4000 kv.m. na Sitoniji (Halkidiki). Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more.

Za prodaju
1 100 000 € 171 €/m²
  • Kod objekta 32564
  • Kvadratura 6400 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
1 100 000 € 91 €/m²
  • Kod objekta 35041
  • Kvadratura 12000 m²
  • Udaljenost od mora 3200 m
Za prodaju
1 280 000 € 34 €/m²
  • Kod objekta 35825
  • Kvadratura 37500 m²
  • Udaljenost od mora 1 m
Za prodaju
1 060 000 € 187 €/m²
  • Kod objekta 42988
  • Kvadratura 5658 m²
  • Udaljenost od mora 180 m
Za prodaju
1 200 000 € 324 €/m²
  • Kod objekta 46560
  • Kvadratura 3700 m²
  • Udaljenost od mora 5 m
Za prodaju
1 000 000 € 203 €/m²
  • Kod objekta 58035
  • Kvadratura 4913 m²
  • Udaljenost od mora 10 m
Za prodaju
1 000 000 € 193 €/m²
  • Kod objekta 59287
  • Kvadratura 5157 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
1 400 000 € 564 €/m²
  • Kod objekta 61262
  • Kvadratura 2481 m²
  • Udaljenost od mora 40 m
Za prodaju
1 000 000 € 510 €/m²
  • Kod objekta 61265
  • Kvadratura 1959 m²
  • Udaljenost od mora 150 m

Prijava za Newsletter