Prodaja - Zemljište 12150 m² na Sitoniji (Halkidiki)

Grčka Makedonija Halkidiki Sitonija
1 100 000 €
90 €/m²
Property 4735 photo 1
Property 4735 photo 2
Property 4735 photo 3
Property 4735 photo 4
Property 4735 photo 5
Property 4735 photo 6
Property 4735 photo 7
Property 4735 photo 8
Property 4735 photo 9
Property 4735 photo 10
Property 4735 photo 11
Property 4735 photo 12
Property 4735 photo 13
Property 4735 photo 14
Property 4735 photo 15
Property 4735 photo 16

Detalji

  • Udaljeno od mora: 10 m
  • Udaljenost od aerodroma: 67 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 12150 kv.m. na Sitoniji (Halkidiki).То је ван плана града. Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu, na šumu.

Parcela se nalazi u borovoj šumi i na njoj je zasađeno 60 velikih stabala maslina.

Za prodaju
1 100 000 € 90 €/m²
  • Kod objekta 4735
  • Kvadratura 12150 m²
  • Udaljenost od mora 10 m
Za prodaju
1 100 000 € 687 €/m²
  • Kod objekta 10832
  • Kvadratura 1600 m²
  • Udaljenost od mora 5 m
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 12107
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 10 m
Za prodaju
1 100 000 € 171 €/m²
  • Kod objekta 32564
  • Kvadratura 6400 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
1 100 000 € 91 €/m²
  • Kod objekta 35041
  • Kvadratura 12000 m²
  • Udaljenost od mora 3200 m
Za prodaju
1 060 000 € 187 €/m²
  • Kod objekta 42988
  • Kvadratura 5658 m²
  • Udaljenost od mora 180 m
Za prodaju
1 000 000 € 203 €/m²
  • Kod objekta 58035
  • Kvadratura 4913 m²
  • Udaljenost od mora 10 m
Za prodaju
1 000 000 € 193 €/m²
  • Kod objekta 59287
  • Kvadratura 5157 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
1 000 000 € 510 €/m²
  • Kod objekta 61265
  • Kvadratura 1959 m²
  • Udaljenost od mora 150 m
Za prodaju
1 050 000 € 262 €/m²
  • Kod objekta 63658
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 20 m

Prijava za Newsletter