Na upit
Property 63626 photo 1
Property 63626 photo 2
Property 63626 photo 3

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 0,6
  • Udaljeno od mora: 250 m

Opis

Na prodaju Zemljište od 3350 kv.m. na Tasosu.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: građevina, sprovedena voda. Sa mogućnošću izgradnje do 2010 kv.m.

Prodaje se plac od 3.350 m² – Na samo 250 metara od mora

Na prodaju plac površine 3.350 kvadratnih metara, na odličnoj lokaciji, na samo 250 metara od mora. Lokacija je idealna za izgradnju privatne rezidencije ili kao investicija.

Urbanističke karakteristike:

* Koeficijent izgrađenosti: 0,6

* Koeficijent zauzetosti: 40%

* Maksimalna visina: 7,5 metara

* Maksimalna dozvoljena gradnja: do 2.010 m²

Plac je pogodan za izgradnju stambenih objekata, turističkog smeštaja ili poslovnog prostora. Nalazi se u razvoju oblasti sa lakim pristupom i blizinom osnovne infrastrukture.

Takođe se nudi i za kompenzaciju kroz model antiparohije, pod povoljnim uslovima saradnje.

Za prodaju
120 000 € 111 €/m²
  • Kod objekta 19910
  • Kvadratura 1080 m²
  • Udaljenost od mora 110 m
Za prodaju
75 000 € 96 €/m²
  • Kod objekta 20312
  • Kvadratura 776 m²
  • Udaljenost od mora 250 m
Za prodaju
105 000 € 85 000 € 78 €/m²
  • Kod objekta 20313
  • Kvadratura 1086 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
700 000 € 23 €/m²
  • Kod objekta 22193
  • Kvadratura 30000 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
90 000 € 60 €/m²
  • Kod objekta 26383
  • Kvadratura 1500 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
430 000 € 430 €/m²
  • Kod objekta 31000
  • Kvadratura 1000 m²
  • Udaljenost od mora 150 m
Za prodaju
35 000 € 19 €/m²
  • Kod objekta 32338
  • Kvadratura 1800 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
92 000 € 171 €/m²
  • Kod objekta 33896
  • Kvadratura 538 m²
  • Udaljenost od mora 850 m
Za prodaju
230 000 € 10 €/m²
  • Kod objekta 37374
  • Kvadratura 20934 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
360 000 € 14 €/m²
  • Kod objekta 38014
  • Kvadratura 25000 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m

Prijava za Newsletter