77 000 € 54 000 €
77 €/m²
Property 63602 photo 1
Property 63602 photo 2
Property 63602 photo 3
Property 63602 photo 4
Property 63602 photo 5

Detalji

  • Udaljeno od mora: 350 m
  • Udaljenost od aerodroma: 140 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 700 kv.m. na Olimpska regija.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 180 kv.m.

Za prodaju
110 000 € 275 €/m²
  • Kod objekta 4914
  • Kvadratura 400 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
70 000 € 50 000 € 9 €/m²
  • Kod objekta 6275
  • Kvadratura 5180 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
80 000 € 60 000 € 6 €/m²
  • Kod objekta 6391
  • Kvadratura 10000 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
100 000 € 200 €/m²
  • Kod objekta 6459
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
100 000 € 200 €/m²
  • Kod objekta 6461
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
90 000 € 200 €/m²
  • Kod objekta 7088
  • Kvadratura 450 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
100 000 € 75 000 € 436 €/m²
  • Kod objekta 8336
  • Kvadratura 172 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
65 000 € 9 €/m²
  • Kod objekta 8479
  • Kvadratura 7000 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
110 000 € 80 000 € 261 €/m²
  • Kod objekta 8783
  • Kvadratura 306 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
67 000 € 65 000 € 363 €/m²
  • Kod objekta 9712
  • Kvadratura 179 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m

Prijava za Newsletter