250 000 €
5000 €/m²
Property 63507 photo 1
Property 63507 photo 2
Property 63507 photo 3
Property 63507 photo 4
Property 63507 photo 5

Detalji

  • Sprat: 0. sprat
  • Godina izgradnje: 1970
  • Godina renoviranja: 2025
  • Broj soba: 2
  • Grejanje: električno
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 2200 m
  • Udaljenost od aerodroma: 37 km

Sadržaj

  • Duplo staklo
  • Golden Visa

Opis

Na prodaju stan od 50 kv.m u Atini. Stan se nalazi na prizemlju i sastoji se od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je Raspored enterijer. Poseduje i klima uređaj, grejanje.

Za prodaju
270 000 € 4153 €/m²
  • Kod objekta 63932
  • Kvadratura 65 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
250 000 € 245 000 € 2552 €/m²
  • Kod objekta 63981
  • Kvadratura 96 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
250 000 € 4629 €/m²
  • Kod objekta 64504
  • Kvadratura 54 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
260 000 € 8125 €/m²
  • Kod objekta 64932
  • Kvadratura 32 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
260 000 € 2363 €/m²
  • Kod objekta 64961
  • Kvadratura 110 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
270 000 € 2700 €/m²
  • Kod objekta 65007
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
255 000 € 4180 €/m²
  • Kod objekta 65116
  • Kvadratura 61 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
260 000 € 10000 €/m²
  • Kod objekta 65210
  • Kvadratura 26 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
263 000 € 5977 €/m²
  • Kod objekta 65216
  • Kvadratura 44 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
255 000 € 4636 €/m²
  • Kod objekta 65689
  • Kvadratura 55 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter