250 000 €
6250 €/m²
Property 63507 photo 1
Property 63507 photo 2
Property 63507 photo 3
Property 63507 photo 4
Property 63507 photo 5

Detalji

  • Sprat: 0. sprat
  • Godina izgradnje: 1970
  • Godina renoviranja: 2025
  • Broj soba: 2
  • Grejanje: električno
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 2200 m
  • Udaljenost od aerodroma: 37 km

Sadržaj

  • Duplo staklo
  • Golden Visa

Opis

Na prodaju stan od 40 kv.m u Atini. Stan se nalazi na prizemlju i sastoji se od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je Raspored enterijer. Poseduje i klima uređaj, grejanje.

Za prodaju
275 000 € 5851 €/m²
  • Kod objekta 60158
  • Kvadratura 47 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
255 000 € 7727 €/m²
  • Kod objekta 60161
  • Kvadratura 33 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
220 000 € 2716 €/m²
  • Kod objekta 60192
  • Kvadratura 81 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
260 000 € 3170 €/m²
  • Kod objekta 60327
  • Kvadratura 82 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
225 000 € 175 000 € 4069 €/m²
  • Kod objekta 60384
  • Kvadratura 43 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
275 000 € 4365 €/m²
  • Kod objekta 60392
  • Kvadratura 63 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
320 000 € 3555 €/m²
  • Kod objekta 60397
  • Kvadratura 90 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
300 000 € 3658 €/m²
  • Kod objekta 60429
  • Kvadratura 82 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
250 000 € 4716 €/m²
  • Kod objekta 60443
  • Kvadratura 53 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
220 000 € 2444 €/m²
  • Kod objekta 60552
  • Kvadratura 90 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter