Na upit
Property 63370 photo 1
Property 63370 photo 2
Property 63370 photo 3
Property 63370 photo 4
Property 63370 photo 5
Property 63370 photo 6
Property 63370 photo 7
Property 63370 photo 8
Property 63370 photo 9
Property 63370 photo 10
Property 63370 photo 11
Property 63370 photo 12
Property 63370 photo 13
Property 63370 photo 14
Property 63370 photo 15
Property 63370 photo 16
Property 63370 photo 17
Property 63370 photo 18
Property 63370 photo 19
Property 63370 photo 20
Property 63370 photo 21
Property 63370 photo 22
Property 63370 photo 23
Property 63370 photo 24
Property 63370 photo 25
Property 63370 photo 26
Property 63370 photo 27
Property 63370 photo 28
Property 63370 photo 29
Property 63370 photo 30
Property 63370 photo 31
Property 63370 photo 32
Property 63370 photo 33
Property 63370 photo 34
Property 63370 photo 35
Property 63370 photo 36
Property 63370 photo 37
Property 63370 photo 38

Detalji

  • Godina izgradnje: 1985
  • Broj soba: 8
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 7
  • WCs: 4
  • Udaljeno od mora: 5500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 65 km

Opis

Na prodaju3-sprata kuća od 320 kv.m na Olimpska regija. u podrumu se sastoji od 3 ostava. na prizemlju se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, jedne trpezarija, kupatila, WC. na prvom spratu se sastoji od 6 spavaće sobe, 2 kupatila. Kuća Je dvostrano orijentisan Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na šumu.Poseduje i parking, baštu, travnjak, roštilj, garaža, ostavu.

Za prodaju
100 000 € 85 000 € 708 €/m²
  • Kod objekta 3298
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
95 000 € 1266 €/m²
  • Kod objekta 25927
  • Kvadratura 75 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
96 000 € 640 €/m²
  • Kod objekta 31155
  • Kvadratura 150 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
90 000 € 1914 €/m²
  • Kod objekta 51040
  • Kvadratura 47 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
95 000 € 75 000 € 750 €/m²
  • Kod objekta 52101
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
97 000 € 79 000 € 337 €/m²
  • Kod objekta 57251
  • Kvadratura 234 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
105 000 € 413 €/m²
  • Kod objekta 57567
  • Kvadratura 254 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
95 000 € 1461 €/m²
  • Kod objekta 57820
  • Kvadratura 65 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
100 000 € 543 €/m²
  • Kod objekta 58438
  • Kvadratura 184 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
100 000 € 555 €/m²
  • Kod objekta 60087
  • Kvadratura 180 m²
  • Udaljenost od mora 1600 m

Prijava za Newsletter