165 000 €
2230 €/m²
Property 63265 photo 1
Property 63265 photo 2
Property 63265 photo 3
Property 63265 photo 4
Property 63265 photo 5
Property 63265 photo 6
Property 63265 photo 7
Property 63265 photo 8
Property 63265 photo 9
Property 63265 photo 10
Property 63265 photo 11
Property 63265 photo 12
Property 63265 photo 13
Property 63265 photo 14

Detalji

  • Godina izgradnje: 1990
  • Broj soba: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 1500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 44 km

Sadržaj

  • Ostava

Opis

Na prodaju stan od 74 kv.m u Atini. Stan se nalazi na prvom spratu i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na grad.Poseduje i ostavu.

Za prodaju
208 000 € 2773 €/m²
  • Kod objekta 65595
  • Kvadratura 75 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
230 000 € 3239 €/m²
  • Kod objekta 65778
  • Kvadratura 71 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
240 000 € 2000 €/m²
  • Kod objekta 65787
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
200 000 € 1388 €/m²
  • Kod objekta 65792
  • Kvadratura 144 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
139 000 € 1404 €/m²
  • Kod objekta 65922
  • Kvadratura 99 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
215 000 € 2621 €/m²
  • Kod objekta 66032
  • Kvadratura 82 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
150 000 € 1500 €/m²
  • Kod objekta 66037
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
180 000 € 2022 €/m²
  • Kod objekta 66044
  • Kvadratura 89 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
200 000 € 2564 €/m²
  • Kod objekta 66046
  • Kvadratura 78 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
195 000 € 2468 €/m²
  • Kod objekta 66047
  • Kvadratura 79 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter