Prodaja - Zemljište 500 m² u Kriaritsi - Sithonia

Grčka Makedonija Halkidiki Sitonija Sikia
65 000 €
130 €/m²
Property 63247 photo 1
Property 63247 photo 2
Property 63247 photo 3
Property 63247 photo 4
Property 63247 photo 5
Property 63247 photo 6
Property 63247 photo 7

Detalji

  • Udaljeno od mora: 2000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 102 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 500 kv.m. u Kriaritsi - Sithonia.Састоји се у оквиру плана града. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 120 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu.

Slične ponude

Preporučujemo Za prodaju
95 000 € 190 €/m²
  • Kod objekta 61789
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 1400 m
Preporučujemo Za prodaju
64 000 € 33 000 € 66 €/m²
  • Kod objekta 61849
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
65 000 € 130 €/m²
  • Kod objekta 62063
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 50 m
Za prodaju
60 000 € 59 000 € 118 €/m²
  • Kod objekta 62283
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 380 m
Za prodaju
60 000 € 120 €/m²
  • Kod objekta 62363
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 3200 m
Za prodaju
85 000 € 170 €/m²
  • Kod objekta 62364
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 80 m
Za prodaju
95 000 € 190 €/m²
  • Kod objekta 62514
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
95 000 € 78 000 € 156 €/m²
  • Kod objekta 62812
  • Kvadratura 498 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
65 000 € 130 €/m²
  • Kod objekta 63247
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
70 000 € 140 €/m²
  • Kod objekta 63379
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m

Prijava za Newsletter