Prodaja - Zemljište 500 m² u Kriaritsi - Sithonia

Grčka Makedonija Halkidiki Sitonija Sikia
86 000 €
172 €/m²
Property 64736 photo 1
Property 64736 photo 2
Property 64736 photo 3
Property 64736 photo 4
Property 64736 photo 5
Property 64736 photo 6
Property 64736 photo 7
Property 64736 photo 8

Detalji

  • Udaljeno od mora: 1700 m
  • Udaljenost od aerodroma: 148 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 500 kv.m. u Kriaritsi - Sithonia.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena struja. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 120 kv.m.

Slične ponude

Preporučujemo Za prodaju
75 000 € 150 €/m²
  • Kod objekta 61702
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 1400 m
Preporučujemo Za prodaju
100 000 € 200 €/m²
  • Kod objekta 61706
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Preporučujemo Za prodaju
90 000 € 180 €/m²
  • Kod objekta 61788
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Preporučujemo Za prodaju
95 000 € 190 €/m²
  • Kod objekta 61789
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 1400 m
Za prodaju
85 000 € 170 €/m²
  • Kod objekta 62364
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 80 m
Za prodaju
95 000 € 190 €/m²
  • Kod objekta 62514
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
100 000 € 91 000 € 182 €/m²
  • Kod objekta 62679
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 3400 m
Za prodaju
100 000 € 91 000 € 182 €/m²
  • Kod objekta 62680
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 3400 m
Za prodaju
100 000 € 200 €/m²
  • Kod objekta 62784
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 170 m
Za prodaju
100 000 € 200 €/m²
  • Kod objekta 62789
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 300 m

Prijava za Newsletter