650 000 € 475 000 €
28 €/m²
Property 63073 photo 1
Property 63073 photo 2
Property 63073 photo 3
Property 63073 photo 4
Property 63073 photo 5

Detalji

  • Udaljeno od mora: 40 m
  • Udaljenost od grada: 5,4 km
  • Udaljenost od aerodroma: 43,4 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 16658 kv.m. na Kritu.То је ван плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Nekretnina nudi lep pogled na more.

Za prodaju
720 000 € 587 000 € 52 €/m²
  • Kod objekta 56505
  • Kvadratura 11174 m²
  • Udaljenost od mora 1850 m
Za prodaju
800 000 € 54 €/m²
  • Kod objekta 56706
  • Kvadratura 14549 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m
Za prodaju
695 000 € 197 €/m²
  • Kod objekta 57192
  • Kvadratura 3518 m²
  • Udaljenost od mora 1 m
Za prodaju
650 000 € 125 €/m²
  • Kod objekta 57279
  • Kvadratura 5159 m²
  • Udaljenost od mora 1 m
Za prodaju
640 000 € 200 €/m²
  • Kod objekta 57571
  • Kvadratura 3200 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
680 000 € 4 €/m²
  • Kod objekta 58882
  • Kvadratura 143484 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
750 000 € 30 €/m²
  • Kod objekta 59199
  • Kvadratura 25000 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
853 000 € 725 €/m²
  • Kod objekta 63066
  • Kvadratura 1175 m²
  • Udaljenost od mora 50 m
Za prodaju
650 000 € 475 000 € 28 €/m²
  • Kod objekta 63073
  • Kvadratura 16658 m²
  • Udaljenost od mora 40 m
Za prodaju
853 000 € 23 €/m²
  • Kod objekta 63290
  • Kvadratura 36000 m²
  • Udaljenost od mora 1 m

Prijava za Newsletter