700 000 €
127 €/m²
Property 33666 photo 1
Property 33666 photo 2
Property 33666 photo 3
Property 33666 photo 4
Property 33666 photo 5

Detalji

  • Udaljeno od mora: 10 m
  • Udaljenost od aerodroma: 46 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 5500 kv.m. na Kritu.То је ван плана града. Na zemljištu: bunar, sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 240 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more.

Za prodaju
792 000 € 425 €/m²
  • Kod objekta 30280
  • Kvadratura 1860 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
853 000 € 23 €/m²
  • Kod objekta 63290
  • Kvadratura 36000 m²
  • Udaljenost od mora 1 m
Za prodaju
675 000 € 143 €/m²
  • Kod objekta 11960
  • Kvadratura 4700 m²
  • Udaljenost od mora 50 m
Za prodaju
850 000 € 153 €/m²
  • Kod objekta 35094
  • Kvadratura 5547 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
640 000 € 89 €/m²
  • Kod objekta 63552
  • Kvadratura 7142 m²
  • Udaljenost od mora 3700 m
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 42923
  • Kvadratura 563 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
566 000 € 25 €/m²
  • Kod objekta 32415
  • Kvadratura 22000 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
900 000 € 750 €/m²
  • Kod objekta 38771
  • Kvadratura 1200 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
700 000 € 78 €/m²
  • Kod objekta 40404
  • Kvadratura 8926 m²
  • Udaljenost od mora 470 m
Za prodaju
800 000 € 800 €/m²
  • Kod objekta 38750
  • Kvadratura 1000 m²
  • Udaljenost od mora 300 m

Prijava za Newsletter