185 000 €
2372 €/m²
Property 62794 photo 1
Property 62794 photo 2
Property 62794 photo 3
Property 62794 photo 4

Detalji

  • Godina izgradnje: 2025
  • Broj soba: 2
  • Stanje: U izgradnji
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 650 m
  • Udaljenost od aerodroma: 46 km

Opis

Na prodaju duplex od 78 kv.m na Halkidikiju. Duplex se sastoji od 2 sprata. na prvom spratu se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. na drugom sprat se sastoji od jedne spavaće sobe, kupatila sa tuš kabinom. Duplex Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na grad.Poseduje i klima uređaj.

Za prodaju
220 000 € 2444 €/m²
  • Kod objekta 52173
  • Kvadratura 90 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
205 000 € 2091 €/m²
  • Kod objekta 57141
  • Kvadratura 98 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
265 000 € 2849 €/m²
  • Kod objekta 59031
  • Kvadratura 93 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
255 000 € 3109 €/m²
  • Kod objekta 59033
  • Kvadratura 82 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
255 000 € 3109 €/m²
  • Kod objekta 59034
  • Kvadratura 82 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
275 000 € 3125 €/m²
  • Kod objekta 59036
  • Kvadratura 88 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
210 000 € 2763 €/m²
  • Kod objekta 61168
  • Kvadratura 76 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
185 000 € 2371 €/m²
  • Kod objekta 62794
  • Kvadratura 78 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
245 000 € 2333 €/m²
  • Kod objekta 62795
  • Kvadratura 105 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
270 000 € 3000 €/m²
  • Kod objekta 63496
  • Kvadratura 90 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter