250 000 €
49 €/m²
Property 62617 photo 1
Property 62617 photo 2
Property 62617 photo 3
Property 62617 photo 4
Property 62617 photo 5

Detalji

  • Udaljeno od mora: 2500 m
  • Udaljenost od grada: 2 km
  • Udaljenost od aerodroma: 105 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 5100 kv.m. na Kasandri (Halkidiki). Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 200 kv.m.

Za prodaju
250 000 € 100 000 €
  • Kod objekta 2759
  • Kvadratura 0 m²
  • Udaljenost od mora 350 m
Za prodaju
250 000 € 55 €/m²
  • Kod objekta 2770
  • Kvadratura 4465 m²
  • Udaljenost od mora 1100 m
Za prodaju
300 000 € 33 €/m²
  • Kod objekta 3439
  • Kvadratura 8880 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
300 000 € 35 €/m²
  • Kod objekta 3446
  • Kvadratura 8500 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
330 000 € 173 €/m²
  • Kod objekta 4387
  • Kvadratura 1898 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
350 000 € 250 €/m²
  • Kod objekta 4474
  • Kvadratura 1400 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
270 000 € 66 €/m²
  • Kod objekta 4718
  • Kvadratura 4050 m²
  • Udaljenost od mora 2700 m
Za prodaju
350 000 € 275 €/m²
  • Kod objekta 5060
  • Kvadratura 1270 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
350 000 € 28 €/m²
  • Kod objekta 5532
  • Kvadratura 12250 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
220 000 € 33 €/m²
  • Kod objekta 5565
  • Kvadratura 6500 m²
  • Udaljenost od mora 500 m

Prijava za Newsletter