285 000 €
5182 €/m²
Property 62422 photo 1
Property 62422 photo 2
Property 62422 photo 3
Property 62422 photo 4
Property 62422 photo 5
Property 62422 photo 6
Property 62422 photo 7
Property 62422 photo 8
Property 62422 photo 9
Property 62422 photo 10

Detalji

  • Godina izgradnje: 1980
  • Godina renoviranja: 2024
  • Broj soba: 2
  • Grejanje: dizel
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 890 m
  • Udaljenost od aerodroma: 22 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Duplo staklo
  • Nekretnine u odmaralištima

Opis

Na prodaju stan od 55 kv.m u Atini. Stan se nalazi na drugom sprat i sastoji se od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, jedne kuhinje, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na planinu, na šumu.Poseduje i klima uređaj, baštu, lift, grejanje.

Za prodaju
250 000 € 6250 €/m²
  • Kod objekta 62330
  • Kvadratura 40 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
250 000 € 6250 €/m²
  • Kod objekta 62799
  • Kvadratura 40 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
250 000 € 6944 €/m²
  • Kod objekta 62803
  • Kvadratura 36 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
250 000 € 6756 €/m²
  • Kod objekta 62805
  • Kvadratura 37 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
250 000 € 11363 €/m²
  • Kod objekta 62959
  • Kvadratura 22 m²
  • Udaljenost od mora 4148 m
Za prodaju
250 000 € 9615 €/m²
  • Kod objekta 62960
  • Kvadratura 26 m²
  • Udaljenost od mora 4148 m
Za prodaju
250 000 € 8333 €/m²
  • Kod objekta 62961
  • Kvadratura 30 m²
  • Udaljenost od mora 4148 m
Za prodaju
250 000 € 7812 €/m²
  • Kod objekta 62967
  • Kvadratura 32 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
250 000 € 8064 €/m²
  • Kod objekta 63006
  • Kvadratura 31 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
250 000 € 6944 €/m²
  • Kod objekta 63009
  • Kvadratura 36 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m

Prijava za Newsletter