Property 61692 photo 1
Property 61692 photo 2
Property 61692 photo 3
Property 61692 photo 4
Property 61692 photo 5
Property 61692 photo 6
Property 61692 photo 7
Property 61692 photo 8
Property 61692 photo 9
Property 61692 photo 10

Detalji

  • Spratnost: 5
  • Godina izgradnje: 2026
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: pumpa za grejanje
  • Stanje: U izgradnji
  • Energy Class: A+
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 226 m
  • Udaljenost od aerodroma: 24 km

Opis

Na prodaju stan od 68 kv.m na Kritu. Stan se nalazi na trećem spratu i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom, WC, ostava. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na planinu, na grad, na šumu.Poseduje i klima uređaj, parking, lift, grejanje, alarm, ostavu. Nekretnina poseduje krovnu terasu.

Za prodaju
320 000 € 4000 €/m²
  • Kod objekta 50278
  • Kvadratura 80 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
395 000 € 5984 €/m²
  • Kod objekta 56907
  • Kvadratura 66 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
356 000 € 5650 €/m²
  • Kod objekta 56909
  • Kvadratura 63 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
427 000 € 2156 €/m²
  • Kod objekta 57656
  • Kvadratura 198 m²
  • Broj soba 4
Preporučujemo Za prodaju
374 000 € 5342 €/m²
  • Kod objekta 59947
  • Kvadratura 70 m²
  • Broj soba 3
Ekskluzivni Za prodaju
385 000 € 4425 €/m²
  • Kod objekta 61691
  • Kvadratura 87 m²
  • Broj soba 3
Ekskluzivni Za prodaju
375 000 € 5514 €/m²
  • Kod objekta 61692
  • Kvadratura 68 m²
  • Broj soba 3
Preporučujemo Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 61840
  • Kvadratura 1732 m²
  • Udaljenost od mora 1300 m
Za prodaju
388 605 € 4626 €/m²
  • Kod objekta 61960
  • Kvadratura 84 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
330 000 € 2538 €/m²
  • Kod objekta 61995
  • Kvadratura 130 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter