Property 61690 photo 1
Property 61690 photo 2
Property 61690 photo 3
Property 61690 photo 4
Property 61690 photo 5
Property 61690 photo 6
Property 61690 photo 7

Detalji

  • Spratnost: 4
  • Godina izgradnje: 2026
  • Broj soba: 2
  • Grejanje: pumpa za grejanje
  • Stanje: U izgradnji
  • Energy Class: A+
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 226 m
  • Udaljenost od aerodroma: 24 km

Opis

Na prodaju stan od 43 kv.m na Kritu. Stan se nalazi na prvom spratu i sastoji se od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom, ostava. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na planinu, na grad.Poseduje i klima uređaj, lift, grejanje, ostavu.

Slične ponude

Ekskluzivni Za prodaju
195 000 € 4756 €/m²
  • Kod objekta 61689
  • Kvadratura 41 m²
  • Broj soba 2
Ekskluzivni Za prodaju
189 000 € 4395 €/m²
  • Kod objekta 61690
  • Kvadratura 43 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
282 312 € 4481 €/m²
  • Kod objekta 61854
  • Kvadratura 63 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
181 700 € 4658 €/m²
  • Kod objekta 61857
  • Kvadratura 39 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
177 000 € 176 035 € 4632 €/m²
  • Kod objekta 61859
  • Kvadratura 38 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
166 000 € 5030 €/m²
  • Kod objekta 61898
  • Kvadratura 33 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
278 000 € 260 000 € 2321 €/m²
  • Kod objekta 62006
  • Kvadratura 112 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
255 000 € 2550 €/m²
  • Kod objekta 62028
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
225 000 € 4017 €/m²
  • Kod objekta 62165
  • Kvadratura 56 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
200 000 € 2666 €/m²
  • Kod objekta 62170
  • Kvadratura 75 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter