Prodaja - Kuća 115 m² na Kasandri (Halkidiki)

Grčka Makedonija Halkidiki Kasandra Sani
325 000 €
2826 €/m²
Property 61172 photo 1
Property 61172 photo 2
Property 61172 photo 3
Property 61172 photo 4
Property 61172 photo 5
Property 61172 photo 6
Property 61172 photo 7
Property 61172 photo 8
Property 61172 photo 9
Property 61172 photo 10
Property 61172 photo 11
Property 61172 photo 12
Property 61172 photo 13
Property 61172 photo 14
Property 61172 photo 15
Property 61172 photo 16
Property 61172 photo 17
Property 61172 photo 18
Property 61172 photo 19
Property 61172 photo 20
Property 61172 photo 21
Property 61172 photo 22
Property 61172 photo 23
Property 61172 photo 24
Property 61172 photo 25
Property 61172 photo 26
Property 61172 photo 27
Property 61172 photo 28
Property 61172 photo 29
Property 61172 photo 30
  • Kod objekta 61172
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Kuća
  • Kvadratura 115 m²
  • Površina placa 900 m²
  • Region Kasandra (Halkidiki)
  • Mesto Sani (Kasandra) | Halkidiki (Makedonija)
  • Broj soba 4

Detalji

  • Godina izgradnje: 2024
  • Broj soba: 4
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 3500 m
  • Udaljenost od grada: 6 km
  • Udaljenost od aerodroma: 61 km

Sadržaj

  • Parking
  • Bazen
  • Satelitska televizija

Opis

Na prodaju2-sprata kuća od 115 kv.m na Kasandri (Halkidiki). na prizemlju se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. na prvom spratu se sastoji od 2 spavaće sobe, kupatila sa tuš kabinom. Kuća Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na šumu.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, bazen, parking, travnjak.

Za prodaju
270 000 € 2250 €/m²
  • Kod objekta 22114
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
270 000 € 1421 €/m²
  • Kod objekta 22519
  • Kvadratura 190 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
430 000 € 3909 €/m²
  • Kod objekta 22951
  • Kvadratura 110 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
330 000 € 2357 €/m²
  • Kod objekta 23728
  • Kvadratura 140 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
320 000 € 1666 €/m²
  • Kod objekta 24084
  • Kvadratura 192 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
420 000 € 3000 €/m²
  • Kod objekta 26106
  • Kvadratura 140 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
330 000 € 2844 €/m²
  • Kod objekta 27001
  • Kvadratura 116 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
300 000 € 2400 €/m²
  • Kod objekta 30729
  • Kvadratura 125 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter