Prodaja - Kuća 340 m² u predgrađu Soluna

Grčka Solun Solun - Predgrađa Vasilika
390 000 €
1147 €/m²
Property 60692 photo 1
Property 60692 photo 2
Property 60692 photo 3
Property 60692 photo 4
Property 60692 photo 5
Property 60692 photo 6
Property 60692 photo 7
Property 60692 photo 8
Property 60692 photo 9
Property 60692 photo 10
Property 60692 photo 11
Property 60692 photo 12
Property 60692 photo 13
Property 60692 photo 14
Property 60692 photo 15
Property 60692 photo 16
Property 60692 photo 17
Property 60692 photo 18
Property 60692 photo 19
Property 60692 photo 20
Property 60692 photo 21
Property 60692 photo 22
Property 60692 photo 23
Property 60692 photo 24
Property 60692 photo 25
Property 60692 photo 26
Property 60692 photo 27
Property 60692 photo 28
Property 60692 photo 29
Property 60692 photo 30
Property 60692 photo 31
Property 60692 photo 32
Property 60692 photo 33
Property 60692 photo 34
Property 60692 photo 35
Property 60692 photo 36
Property 60692 photo 37
Property 60692 photo 38
Property 60692 photo 39
Property 60692 photo 40
Property 60692 photo 41
Property 60692 photo 42
Property 60692 photo 43
Property 60692 photo 44
Property 60692 photo 45
Property 60692 photo 46
Property 60692 photo 47
Property 60692 photo 48
Property 60692 photo 49
Property 60692 photo 50
Property 60692 photo 51
Property 60692 photo 52
Property 60692 photo 53
Property 60692 photo 54
Property 60692 photo 55
Property 60692 photo 56
Property 60692 photo 57
Property 60692 photo 58
Property 60692 photo 59
Property 60692 photo 60
Property 60692 photo 61
Property 60692 photo 62
Property 60692 photo 63
Property 60692 photo 64
Property 60692 photo 65
Property 60692 photo 66
Property 60692 photo 67
Property 60692 photo 68
Property 60692 photo 69
Property 60692 photo 70
Property 60692 photo 71
Property 60692 photo 72
Property 60692 photo 73
Property 60692 photo 74
Property 60692 photo 75
Property 60692 photo 76
Property 60692 photo 77
Property 60692 photo 78
Property 60692 photo 79
Property 60692 photo 80

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Godina izgradnje: 2004
  • Broj soba: 6
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 4
  • Udaljeno od mora: 18000 m
  • Udaljenost od grada: 2 km
  • Udaljenost od aerodroma: 20 km

Opis

Na prodaju3-sprata kuća od 340 kv.m u predgrađu Soluna. u suterenu se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila sa tuš kabinom, ostava. na prizemlju se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila sa tuš kabinom. na prvom spratu se sastoji od 2 spavaće sobe, kupatila, kupatila sa tuš kabinom. Kuća Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na planinu.Poseduje i kamin, tende, baštu, travnjak, roštilj, lift, garaža, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
375 000 € 1071 €/m²
  • Kod objekta 27057
  • Kvadratura 350 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
550 000 € 1571 €/m²
  • Kod objekta 30710
  • Kvadratura 350 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
380 000 € 1900 €/m²
  • Kod objekta 30733
  • Kvadratura 200 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
490 000 € 1441 €/m²
  • Kod objekta 31243
  • Kvadratura 340 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
430 000 € 1165 €/m²
  • Kod objekta 31393
  • Kvadratura 369 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
350 000 € 1758 €/m²
  • Kod objekta 32279
  • Kvadratura 199 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
530 000 € 1514 €/m²
  • Kod objekta 32950
  • Kvadratura 350 m²
  • Broj soba 10
Za prodaju
315 000 € 1702 €/m²
  • Kod objekta 33032
  • Kvadratura 185 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
350 000 € 875 €/m²
  • Kod objekta 35694
  • Kvadratura 400 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
500 000 € 3333 €/m²
  • Kod objekta 38686
  • Kvadratura 150 m²
  • Broj soba 6

Prijava za Newsletter