420 000 €
2333 €/m²
Property 60197 photo 1
Property 60197 photo 2
Property 60197 photo 3
Property 60197 photo 4
Property 60197 photo 5
Property 60197 photo 6
Property 60197 photo 7
Property 60197 photo 8
Property 60197 photo 9
Property 60197 photo 10
Property 60197 photo 11
Property 60197 photo 12
Property 60197 photo 13
Property 60197 photo 14
Property 60197 photo 15
Property 60197 photo 16
Property 60197 photo 17
Property 60197 photo 18

Detalji

  • Godina izgradnje: 2004
  • Broj soba: 4
  • Grejanje: dizel
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 2800 m
  • Udaljenost od aerodroma: 84 km

Sadržaj

  • Parking
  • Kamin
  • Ostava
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju1-sprata kuća od 180 kv.m na Eviji. kuća 3 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, jedne kuhinje, 2 kupatila, WC. Kuća Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled.Poseduje i nameštaj, kamin, klima uređaj, parking, baštu, travnjak, roštilj, grejanje, ostavu.

Za prodaju
600 000 € 1395 €/m²
  • Kod objekta 10024
  • Kvadratura 430 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
390 000 € 1392 €/m²
  • Kod objekta 16940
  • Kvadratura 280 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
370 000 € 1170 €/m²
  • Kod objekta 19578
  • Kvadratura 316 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
450 000 € 1406 €/m²
  • Kod objekta 26493
  • Kvadratura 320 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
600 000 € 3243 €/m²
  • Kod objekta 48343
  • Kvadratura 185 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
365 000 € 1825 €/m²
  • Kod objekta 49626
  • Kvadratura 200 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
375 000 € 1913 €/m²
  • Kod objekta 56034
  • Kvadratura 196 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
365 000 € 2433 €/m²
  • Kod objekta 57789
  • Kvadratura 150 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
425 000 € 1931 €/m²
  • Kod objekta 58352
  • Kvadratura 220 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
420 000 € 2333 €/m²
  • Kod objekta 60197
  • Kvadratura 180 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter