Rezervisana
265 000 €
6795 €/m²
Property 60160 photo 1
Property 60160 photo 2
Property 60160 photo 3
Property 60160 photo 4
Property 60160 photo 5
Property 60160 photo 6
Property 60160 photo 7
Property 60160 photo 8
Property 60160 photo 9
Property 60160 photo 10
Property 60160 photo 11
Property 60160 photo 12
Property 60160 photo 13
Property 60160 photo 14
Property 60160 photo 15
Property 60160 photo 16
Property 60160 photo 17
Property 60160 photo 18
Property 60160 photo 19

Detalji

  • Spratnost: 11
  • Sprat: 5.sprat
  • Godina izgradnje: 2008
  • Godina renoviranja: 2025
  • Broj soba: 2
  • Grejanje: električno
  • Stanje: U izgradnji
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 600 m
  • Udaljenost od aerodroma: 49 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Wifi
  • Golden Visa

Opis

Na prodaju stan od 39 kv.m u Atini. Stan se nalazi na 5. spratu i sastoji se od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je Raspored kutak Poseduje i klima uređaj, lift, grejanje.

Nepokretnost je rezervisana!

Za prodaju
385 000 € 4583 €/m²
  • Kod objekta 58954
  • Kvadratura 84 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
365 000 € 4679 €/m²
  • Kod objekta 58955
  • Kvadratura 78 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
384 000 € 4517 €/m²
  • Kod objekta 58957
  • Kvadratura 85 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
370 000 € 4805 €/m²
  • Kod objekta 58958
  • Kvadratura 77 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
382 000 € 4961 €/m²
  • Kod objekta 58960
  • Kvadratura 77 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
391 000 € 4654 €/m²
  • Kod objekta 58962
  • Kvadratura 84 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
371 000 € 4756 €/m²
  • Kod objekta 58963
  • Kvadratura 78 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
320 000 € 5818 €/m²
  • Kod objekta 59634
  • Kvadratura 55 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
350 000 € 2095 €/m²
  • Kod objekta 59653
  • Kvadratura 167 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
370 000 € 4743 €/m²
  • Kod objekta 59669
  • Kvadratura 78 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter