265 000 €
6023 €/m²
Property 60156 photo 1
Property 60156 photo 2
Property 60156 photo 3
Property 60156 photo 4
Property 60156 photo 5
Property 60156 photo 6
Property 60156 photo 7
Property 60156 photo 8
Property 60156 photo 9
Property 60156 photo 10
Property 60156 photo 11
Property 60156 photo 12
Property 60156 photo 13
Property 60156 photo 14
Property 60156 photo 15
Property 60156 photo 16
Property 60156 photo 17
Property 60156 photo 18
Property 60156 photo 19

Detalji

  • Spratnost: 11
  • Sprat: 5.sprat
  • Godina izgradnje: 2003
  • Godina renoviranja: 2025
  • Broj soba: 2
  • Grejanje: električno
  • Stanje: U izgradnji
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 600 m
  • Udaljenost od aerodroma: 49 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Wifi
  • Golden Visa

Opis

Na prodaju stan od 44 kv.m u Atini. Stan se nalazi na 4. spratu i sastoji se od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na grad.Poseduje i klima uređaj, lift, grejanje.

Za prodaju
270 000 € 6750 €/m²
  • Kod objekta 65348
  • Kvadratura 40 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
270 000 € 6923 €/m²
  • Kod objekta 65349
  • Kvadratura 39 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
270 000 € 9310 €/m²
  • Kod objekta 65350
  • Kvadratura 29 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
270 000 € 9642 €/m²
  • Kod objekta 65351
  • Kvadratura 28 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
270 000 € 6585 €/m²
  • Kod objekta 65352
  • Kvadratura 41 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
270 000 € 6923 €/m²
  • Kod objekta 65354
  • Kvadratura 39 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
270 000 € 9310 €/m²
  • Kod objekta 65355
  • Kvadratura 29 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
270 000 € 10000 €/m²
  • Kod objekta 65356
  • Kvadratura 27 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
270 000 € 7297 €/m²
  • Kod objekta 65357
  • Kvadratura 37 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
270 000 € 7714 €/m²
  • Kod objekta 65359
  • Kvadratura 35 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter