255 000 €
7083 €/m²
Property 60149 photo 1
Property 60149 photo 2
Property 60149 photo 3
Property 60149 photo 4
Property 60149 photo 5
Property 60149 photo 6
Property 60149 photo 7
Property 60149 photo 8
Property 60149 photo 9
Property 60149 photo 10
Property 60149 photo 11
Property 60149 photo 12
Property 60149 photo 13
Property 60149 photo 14
Property 60149 photo 15
Property 60149 photo 16
Property 60149 photo 17
Property 60149 photo 18
Property 60149 photo 19

Detalji

  • Spratnost: 11
  • Sprat: 4.sprat
  • Godina izgradnje: 2003
  • Godina renoviranja: 2025
  • Broj soba: 2
  • Grejanje: električno
  • Stanje: U izgradnji
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 600 m
  • Udaljenost od aerodroma: 49 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Wifi
  • Golden Visa

Opis

Na prodaju stan od 36 kv.m u Atini. Stan se nalazi na trećem spratu i sastoji se od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na grad.Poseduje i klima uređaj, lift, grejanje.

Za prodaju
300 000 € 2173 €/m²
  • Kod objekta 4653
  • Kvadratura 138 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
336 000 € 3200 €/m²
  • Kod objekta 5299
  • Kvadratura 105 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
350 000 € 2671 €/m²
  • Kod objekta 5454
  • Kvadratura 131 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
255 000 € 4636 €/m²
  • Kod objekta 65689
  • Kvadratura 55 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
250 000 € 2500 €/m²
  • Kod objekta 65784
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
250 000 € 7142 €/m²
  • Kod objekta 65919
  • Kvadratura 35 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
260 000 € 5200 €/m²
  • Kod objekta 65944
  • Kvadratura 50 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
260 000 € 5909 €/m²
  • Kod objekta 66010
  • Kvadratura 44 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
265 000 € 6022 €/m²
  • Kod objekta 66012
  • Kvadratura 44 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
260 000 € 3939 €/m²
  • Kod objekta 66015
  • Kvadratura 66 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter