950 000 €
12179 €/m²
Property 60124 photo 1
Property 60124 photo 2
Property 60124 photo 3
Property 60124 photo 4
Property 60124 photo 5
Property 60124 photo 6
Property 60124 photo 7
Property 60124 photo 8
Property 60124 photo 9
Property 60124 photo 10
Property 60124 photo 11
Property 60124 photo 12
Property 60124 photo 13
Property 60124 photo 14
Property 60124 photo 15
Property 60124 photo 16
Property 60124 photo 17
Property 60124 photo 18
Property 60124 photo 19

Detalji

  • Godina izgradnje: 2024
  • Broj soba: 3
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 1000 m
  • Udaljenost od grada: 1 km
  • Udaljenost od aerodroma: 67 km

Sadržaj

  • Parking
  • Bazen
  • Wifi
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju 2-sprata vila od 78 kv.m na Kritu. na prizemlju se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, jedne trpezarija, kupatila sa tuš kabinom. na prvom spratu se sastoji od jedne spavaće sobe, kupatila sa tuš kabinom. Vila Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na grad.Poseduje i solarni bojler, klima uređaj, bazen, parking, baštu.

Charming 2-Storey Villa with Private Pool in Crete

Discover this delightful 78 sq.m. villa, perfectly designed for comfort and relaxation. Located in a serene area of Crete, this two-level residence offers breathtaking views of the sea, the mountains, and the surrounding cityscape.

Interior Layout

Ground Floor:

  • 1 spacious bedroom
  • Bright living room with an open-plan kitchen
  • Separate dining area
  • Modern shower bathroom

First Floor:

  • 1 additional bedroom
  • 1 shower bathroom

Features & Amenities

  • Solar panels for efficient water heating
  • Air conditioning units
  • Private swimming pool
  • Parking space
  • Beautifully landscaped garden

Highlights

Enjoy magnificent panoramic views from every level of the villa. Whether as a permanent residence, holiday home, or investment, this property offers comfort, privacy, and the authentic charm of Crete.

Lokacija

Video

Slične ponude

Preporučujemo Za prodaju
1 100 000 € 960 000 € 3200 €/m²
  • Kod objekta 30410
  • Kvadratura 300 m²
  • Udaljenost od mora 15000 m
Za prodaju
1 300 000 € 2765 €/m²
  • Kod objekta 31833
  • Kvadratura 470 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
1 200 000 € 6000 €/m²
  • Kod objekta 32783
  • Kvadratura 200 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
1 250 000 € 4166 €/m²
  • Kod objekta 33634
  • Kvadratura 300 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
1 400 000 € 11666 €/m²
  • Kod objekta 34802
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 000 000 € 5882 €/m²
  • Kod objekta 37830
  • Kvadratura 170 m²
  • Udaljenost od mora 1300 m
Za prodaju
900 000 € 6923 €/m²
  • Kod objekta 37962
  • Kvadratura 130 m²
  • Udaljenost od mora 2900 m
Za prodaju
960 000 € 2526 €/m²
  • Kod objekta 38249
  • Kvadratura 380 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 300 000 € 5909 €/m²
  • Kod objekta 38467
  • Kvadratura 220 m²
  • Udaljenost od mora 4300 m
Za prodaju
1 200 000 € 7500 €/m²
  • Kod objekta 39221
  • Kvadratura 160 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter