535 000 €
4084 €/m²
Property 60110 photo 1
Property 60110 photo 2
Property 60110 photo 3
Property 60110 photo 4
Property 60110 photo 5
Property 60110 photo 6
Property 60110 photo 7

Detalji

  • Godina izgradnje: 2024
  • Broj soba: 4
  • Grejanje: gas
  • Stanje: U izgradnji
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 270 m
  • Udaljenost od aerodroma: 49 km

Sadržaj

  • Parking
  • Podigni
  • Ostava
  • Duplo staklo

Opis

Na prodajumezoneta od 131 kv.m u Atini. Mezoneta se sastoji od 2 sprata. na 6. spratu se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom, WC. na 7. spratu se sastoji od 2 spavaće sobe, kupatila sa tuš kabinom. Mezoneta Je Raspored kutak Poseduje i parking, lift, grejanje, ostavu.

Za prodaju
520 000 € 3586 €/m²
  • Kod objekta 55951
  • Kvadratura 145 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
530 000 € 2789 €/m²
  • Kod objekta 56279
  • Kvadratura 190 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
640 000 € 3878 €/m²
  • Kod objekta 56316
  • Kvadratura 165 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
720 000 € 600 000 € 5000 €/m²
  • Kod objekta 56350
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
475 000 € 4523 €/m²
  • Kod objekta 56626
  • Kvadratura 105 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
620 000 € 4000 €/m²
  • Kod objekta 56627
  • Kvadratura 155 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
683 000 € 5464 €/m²
  • Kod objekta 56731
  • Kvadratura 125 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
693 000 € 5456 €/m²
  • Kod objekta 56732
  • Kvadratura 127 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
683 000 € 5508 €/m²
  • Kod objekta 56733
  • Kvadratura 124 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
683 000 € 5464 €/m²
  • Kod objekta 56734
  • Kvadratura 125 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter