Property 5957 photo 1
Property 5957 photo 2
Property 5957 photo 3
Property 5957 photo 4
Property 5957 photo 5
Property 5957 photo 6
Property 5957 photo 7
Property 5957 photo 8
Property 5957 photo 9
Property 5957 photo 10
Property 5957 photo 11
Property 5957 photo 12
Property 5957 photo 13
Property 5957 photo 14

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Godina izgradnje: 2008
  • Broj soba: 5: 3 спальные комнаты, 2 гостиные, кухня, 3 санузла
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 12000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 10 km

Sadržaj

  • Parking
  • Kamin

Opis

Na prodaju3-sprata kuća od 160 kv.m na Kritu. u suterenu se sastoji od dnevne sobe, jedne kuhinje, WC. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, WC. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, kupatila. Kuća Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na šumu.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, kamin, klima uređaj, parking.

Za prodaju
1 300 000 € 8125 €/m²
  • Kod objekta 5957
  • Kvadratura 160 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 050 000 € 693 000 € 4746 €/m²
  • Kod objekta 23718
  • Kvadratura 146 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 500 000 € 3968 €/m²
  • Kod objekta 30592
  • Kvadratura 378 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
1 300 000 € 1 100 000 € 4641 €/m²
  • Kod objekta 33020
  • Kvadratura 237 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
1 280 000 € 907 000 € 2386 €/m²
  • Kod objekta 33215
  • Kvadratura 380 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
1 100 000 € 2750 €/m²
  • Kod objekta 38928
  • Kvadratura 400 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
1 490 000 € 1 100 000 € 2956 €/m²
  • Kod objekta 40248
  • Kvadratura 372 m²
  • Udaljenost od mora 160 m
Za prodaju
1 067 000 € 2845 €/m²
  • Kod objekta 50139
  • Kvadratura 375 m²
  • Udaljenost od mora 16000 m
Za prodaju
1 800 000 € 3750 €/m²
  • Kod objekta 64988
  • Kvadratura 480 m²
  • Udaljenost od mora 317 m

Prijava za Newsletter