Prodato

Prodaja - Zemljište 1500 m² na Sitoniji (Halkidiki)

Grčka Makedonija Halkidiki Sitonija Vourvourou
Na upit
Property 59534 photo 1

Detalji

  • Udaljeno od mora: 250 m

Opis

Na prodaju Zemljište od 1500 kv.m. na Sitoniji (Halkidiki).Састоји се у оквиру плана града. Sa mogućnošću izgradnje do 150 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na more.

Za prodaju
160 000 € 320 €/m²
  • Kod objekta 49026
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 800 m
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 49580
  • Kvadratura 5800 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
200 000 € 350 €/m²
  • Kod objekta 49625
  • Kvadratura 570 m²
  • Udaljenost od mora 70 m
Za prodaju
120 000 € 27 €/m²
  • Kod objekta 49798
  • Kvadratura 4400 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
230 000 € 52 €/m²
  • Kod objekta 49799
  • Kvadratura 4400 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
70 000 € 79 €/m²
  • Kod objekta 50040
  • Kvadratura 880 m²
  • Udaljenost od mora 140 m
Za prodaju
2 500 000 € 147 €/m²
  • Kod objekta 50392
  • Kvadratura 17000 m²
  • Udaljenost od mora 10 m
Za prodaju
195 000 € 565 €/m²
  • Kod objekta 50944
  • Kvadratura 345 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
230 000 € 115 €/m²
  • Kod objekta 51086
  • Kvadratura 2000 m²
  • Udaljenost od mora 150 m
Za prodaju
260 000 € 1165 €/m²
  • Kod objekta 53218
  • Kvadratura 223 m²
  • Udaljenost od mora 400 m

Prijava za Newsletter