Prodaja - Zemljište 2850 m² na Atosu (Halkidiki)

Grčka Makedonija Halkidiki Aristotel Pirgadikia
1 100 000 €
385 €/m²
Property 5922 photo 1
Property 5922 photo 2
Property 5922 photo 3
Property 5922 photo 4
Property 5922 photo 5
Property 5922 photo 6
Property 5922 photo 7
Property 5922 photo 8
Property 5922 photo 9
Property 5922 photo 10
Property 5922 photo 11
Property 5922 photo 12
Property 5922 photo 13
Property 5922 photo 14

Detalji

  • Udaljeno od mora: 5 m
  • Udaljenost od grada: 0,5 km
  • Udaljenost od aerodroma: 65 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 2850 kv.m. na Atosu (Halkidiki).То је ван плана града. Sa mogućnošću izgradnje do 280 kv.m.

Za prodaju
1 500 000 € 142 €/m²
  • Kod objekta 5452
  • Kvadratura 10550 m²
  • Udaljenost od mora 10 m
Za prodaju
1 600 000 € 185 €/m²
  • Kod objekta 5703
  • Kvadratura 8620 m²
  • Udaljenost od mora 5 m
Za prodaju
1 100 000 € 385 €/m²
  • Kod objekta 5922
  • Kvadratura 2850 m²
  • Udaljenost od mora 5 m
Za prodaju
1 150 000 € 111 €/m²
  • Kod objekta 5984
  • Kvadratura 10300 m²
  • Udaljenost od mora 5 m
Za prodaju
1 500 000 € 113 €/m²
  • Kod objekta 6307
  • Kvadratura 13180 m²
  • Udaljenost od mora 10 m
Za prodaju
1 600 000 € 95 €/m²
  • Kod objekta 25032
  • Kvadratura 16800 m²
  • Udaljenost od mora 350 m
Za prodaju
1 600 000 € 39 €/m²
  • Kod objekta 25702
  • Kvadratura 40687 m²
  • Udaljenost od mora 15 m
Za prodaju
1 200 000 € 142 €/m²
  • Kod objekta 31598
  • Kvadratura 8427 m²
  • Udaljenost od mora 15 m
Za prodaju
1 200 000 € 22 €/m²
  • Kod objekta 33384
  • Kvadratura 53000 m²
  • Udaljenost od mora 10 m
Za prodaju
1 400 000 € 28 €/m²
  • Kod objekta 45826
  • Kvadratura 50000 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m

Prijava za Newsletter