Prodaja - Zemljište 10550 m² na Atosu (Halkidiki)

Grčka Makedonija Halkidiki Aristotel Srpsko-hrvatski
1 500 000 €
142 €/m²
Property 5452 photo 1
Property 5452 photo 2
Property 5452 photo 3
Property 5452 photo 4
Property 5452 photo 5

Detalji

  • Udaljeno od mora: 10 m
  • Udaljenost od grada: 1 km
  • Udaljenost od aerodroma: 76 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 10550 kv.m. na Atosu (Halkidiki).То је ван плана града. Nekretnina nudi lep pogled na more.

Za prodaju
1 500 000 € 142 €/m²
  • Kod objekta 5452
  • Kvadratura 10550 m²
  • Udaljenost od mora 10 m
Za prodaju
1 600 000 € 185 €/m²
  • Kod objekta 5703
  • Kvadratura 8620 m²
  • Udaljenost od mora 5 m
Za prodaju
1 500 000 € 113 €/m²
  • Kod objekta 6307
  • Kvadratura 13180 m²
  • Udaljenost od mora 10 m
Za prodaju
2 100 000 € 200 €/m²
  • Kod objekta 11458
  • Kvadratura 10500 m²
  • Udaljenost od mora 80 m
Za prodaju
1 600 000 € 95 €/m²
  • Kod objekta 25032
  • Kvadratura 16800 m²
  • Udaljenost od mora 350 m
Za prodaju
1 600 000 € 39 €/m²
  • Kod objekta 25702
  • Kvadratura 40687 m²
  • Udaljenost od mora 15 m
Za prodaju
1 400 000 € 28 €/m²
  • Kod objekta 45826
  • Kvadratura 50000 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
2 200 000 € 22 €/m²
  • Kod objekta 45827
  • Kvadratura 100000 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Preporučujemo Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 60814
  • Kvadratura 6030 m²
  • Udaljenost od mora 50 m
Preporučujemo Za prodaju
1 600 000 € 76 €/m²
  • Kod objekta 60816
  • Kvadratura 20830 m²
  • Udaljenost od mora 230 m

Prijava za Newsletter