90 000 €
3000 €/m²
Property 59017 photo 1
Property 59017 photo 2
Property 59017 photo 3
Property 59017 photo 4
Property 59017 photo 5
Property 59017 photo 6
Property 59017 photo 7
Property 59017 photo 8
Property 59017 photo 9
Property 59017 photo 10

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Godina izgradnje: 2026
  • Broj soba: 1
  • Stanje: U izgradnji
  • Energy Class: A+
  • Bathrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 30 km

Opis

Na prodaju stan od 30 kv.m na Halkidikiju. Stan se nalazi na prizemlju i sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je Raspored enterijer. Poseduje i solarni bojler, parking, lift, ostavu.

Za prodaju
130 000 € 3513 €/m²
  • Kod objekta 44558
  • Kvadratura 37 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
101 000 € 1836 €/m²
  • Kod objekta 48294
  • Kvadratura 55 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
105 000 € 3000 €/m²
  • Kod objekta 59015
  • Kvadratura 35 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
115 000 € 2169 €/m²
  • Kod objekta 62379
  • Kvadratura 53 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
125 000 € 2083 €/m²
  • Kod objekta 62423
  • Kvadratura 60 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
105 000 € 1050 €/m²
  • Kod objekta 62472
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
130 000 € 2363 €/m²
  • Kod objekta 62793
  • Kvadratura 55 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
125 000 € 2232 €/m²
  • Kod objekta 63713
  • Kvadratura 56 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
130 000 € 2321 €/m²
  • Kod objekta 63714
  • Kvadratura 56 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
95 000 € 2714 €/m²
  • Kod objekta 65602
  • Kvadratura 35 m²
  • Broj soba 1

Prijava za Newsletter